کفپوش پلی یورتان و اپوکسی پارکینگی

  
یکی از مهمترین محصولات پلیمری که مد تهاست به صنعت ساختمان راه پیدا کرده و مصرف آن نیز متدوال شده کفپوشهای پلی یورتان مخصوص پارکینگهای طبقاتی  خودرو می باشد که خوشبختانه با تلاشهای زیاد شرکت فلوتک این محصول مدتی است که به کشور ما راه یافته و این شرکت سعی دارد تا با تبلیغات گسترده و معرفی ویژگی های بیشمار این محصول (از نظر فنی و نیز توجیحات اقتصادی ) آن را در اختییار متخصصین امر قرارداده تا فاصله صنعت ساختمان ما تا حد ممکن با کشورهای پیشرفنه کمتر شود .

این محصول با توجه به وزن کم (۵کیلوگرم بر متر مربع )  و ضخامت چند میلی متری (حد اکثر تا ۴ میلیمتر) به تنهایی تمامی خواسته های ما را از یک پوشش خوب و مناسب برای پارکینگها تامین می نماید که در زیر به این ویژگی ها اشاره شده و توضیحات فنی و مشخصات کیفی و کمی مشروحا تقدیم میگردد . همچنین استاندارهایی که برای این کفپوشها تهیه شده به همراه توضیحات دیگر در اختییار شما قرار خواهد گرفت.

– ویژگیهای فنی

۱- صددرصد ضد آب وواترپروف کننده سطوح مختلف ترافیکی

۲- صددرصدضد حریق .

۳- ضد شکست و ترک – ضد فرسایش با طول عمر بالای ده سال گارانتی .

۴- مناسب ترین پوشش جهت مرمت و ترمیم سطح پارکینگهای قدیمی و فرسوده .

۵- آنتی باکتریال و بدونه هرگون عوارض شیمیایی .

۶- سبک ( حداکثر تا ۴ کیلوگرم بر متر مربع ) .

۷- انعطاف پذیردر مقابل تنش های مختلف سازه .

۸- متنوع در نوع رنگ و قابل اجرا در تمامی رنگها .

۹- اجرای یکپارچه و بدونه درز.

۱۰- عایق صوتی (به لحاظ سطح اجدار و زبر صدای ناهنجار تایر را در محیط بسته از بین می برد) .

۱۱- عایق حرارتی .

۱۲- کاهش مصرف انرژی ( با توجه به بازتاب کنندگی نور در محیط بسته روشنایی کمتری مورد نیاز است.

۱۳- اجرای سریع و بهربرداری سریع ( اجرا تا ۲۰۰۰ متر در روز و سه ساعت بعد از اجرا قابل استفاده ) .

۱۴- تنوع در زبری سطح ( در رمپهای با شیب تند استطکاک بالای لاستیک با کف باعث می شود تا فشار کمتری به خودرو وارد شود و از این رو استهلاک کمتری متوجه خودرو خواهد شد همچنین کاهش مصرف سوخت.

۱۵- سازگار با محیط .

۱۶- قابل اجرا روی تمامی سطوح( فلزی – بتنی – سنگی – اسفالت – چوبی و غیره) .

۱۷- چسبندگی فوق العاده بالا و سریع .

۱۸- مقاوم در برابر انواع اسیدها – اب باطری- ر��غن موتور و ترمز- بنزین – گازوئیل و تمامی شویندها .

۱۹- نگهداری و تعمیر پذیری آسان .

۲۰- ضد هر نوع لغزندگی  .

۲۱- اجرای خط کشی و علایم ترافیکی با مصالح همجنس .

با توجه به همه این ویژگیها به سهولت می توان به برتری  استفاده از این محصولات به جای مصالح سنتی پی برد و زمانی که هزینه اندک این کفپوش را با  زیرسازیهای سنتی  متداول مقایسه کنیم قطعا به نتیجه ای  خواهیم رسید  که اولویت و برتری این کفپوش در مقابل سایر پوششهایی است که تا به حال در کف سازی ها مصرف می شده است .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.