المجمع حکیمیان الصناعی   Hakimian industrial complex   مجتمع صنعتی حکیمیان

کفپوش ورزشی پلی یورتان

کفپوش ورزشی پلی یورتان انتخاب اول در فضاهای باز و سالن‌های ورزشی

کفپوش ورزشی (سالنی)

قابل اجرا در محیط‌های باز و سالن‌های چندمنظوره ورزشی و زمین بازی کودکان

کفپوش پلی یورتان

کفپوش دوجزئی بر پایه پلی یورتان است که به‌عنوان یک کفپوش استاندارد و بدون درز به‌صورت یکپارچه بروی سطح سالن‌های ورزشی طراحی و اجرا می‌گردد.

کفپوش پلی یورتان ورزشی و سالنی به دلیل دارا بودن استانداردهای لازم و استفاده از مواد گرانول لاستیکی در اجرا، آن را به‌عنوان گزینه اول انتخاب در فضاهای باز و سالن‌های ورزشی کرده است.

کفپوش پلی یورتان ورزشی در رنگ‌های مختلف با شفافیت و جلای بالا, محیط را بسیار زیبا و آرامش‌بخش می‌کند.

کفپوش ورزشی (سالنی)

خصوصیات فنی کفپوش پلی یورتان مانند مقاومت زیاد در برابر سایش و قابلیت اجرا در فضاهای باز و سرپوشیده و مقاوم در مقابل شرایط جوی آن را در رده مناسب‌ترین کفپوش‌ها برای محیط‌های ورزشی، تجاری، آموزشی، مکان‌های تفریحی، ویلاهای شخصی و پارکینگ‌ها قرار می‌دهد.

ضمناً از الاستیسیته و انعطاف‌پذیری نسبی نیز برخوردار است که این خصوصیت کفپوش پلی یورتان را به گزینه مناسب جهت اماکن ورزشی تبدیل می‌کند. اطلاعات بیشتر از ویکیپدیا درباره کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان.

ویژگی‌های کفپوش ورزشی

  • ضد لغزش با بالاترین میزان نیروی جذب ضربه.
  • قابل اجرا در محیط‌های باز و سالن‌های ورزشی.
  • مقاوم به سایش، آتش و نیروهای دینامیکی و استاتیکی.
  • بدون نیاز به درز انبساط.
  • کاملا بهداشتی و عدم جذب آلودگی‌.
  • امکان خط‌کشی بر روی کفپوش.
  • اجرا روی سطوح فلزی، بتنی، سنگی، اسفالت، چوبی و …
  • مقاوم به اسید، روغن، بنزین، گازوئیل و شوینده‌ها.
  • نظافت، نگهداری و تعمیرات آسان و ارزان.

کفپوش ورزشی پلی یورتان

مناسب‌ترین کفپوش برای محیط‌های ورزشی، تجاری، آموزشی، مکان‌های تفریحی، ویلاهای شخصی و … مقالات مرتبط با کفپوش ورزشی پلی یورتان

تماس با ما

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی، محافظ نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ و ...

مجتمع صنعتی حکیمیان با توان بالقوه در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی سفید بام و عایق استخر، محافظ نما ساختمان، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ انعطاف پذیر … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند و این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.