کفپوش پلی یورتان (الاستیک) ورزشی

  
این کفپوش بر پایه رزین پلی یورتان طراحی گردیده است. این محصول دارای الاستیسیته بالا، مقاومت بالا نسبت به سایش و خراش، مقاومت بالا به ضربه و مقاومت بالا در برابر تنش های سیکلیک می باشد. چسبندگی و کشانی، دو خاصیت ایده آل این کفپوش جهت استفاده در درز های انبساط بتن و کفپوش الاستیک می باشند.

آماده سازی سطح :
سطح مورد نظر باید از هرگونه آلودگی عاری گردد و برداشت لعاب بتون و ایجاد پروفایل مناسب برای چسبندگی پوشش به بستر الزامی می باشد (که به همین منظور از دستگاه ساب و دستگاه اسکراچر بهره برده می شود.) پس از برداشت آلودگی ها و ایجاد زبری مناسب گرد و غبار از سطح جمع آوری شده و پوشش اعمال می گردد.

شرایط محیط رنگ آمیزی :
بهترین درجه حرارت محیط و سطح کار حین اجرا بین ۳۰-۱۰ درجه سانتیگراد می باشد اجرای کفپوش معمولاً در محیط های مسقف انجام می پذیرد که علاوه بر مسقف بودن کنترل گرد و غبار و ریزش اجسام خارجی بروی پوشش الزامی باشد. دمای محیط هنگام رنگ آمیزی بایستی حداقل ۳ درجه سانتیگراد بالاتر از نقطه محیط باشد تا از تشکیل قطرات آب بروی سطح جلوگیری شود.

روش اعمال رنگ :
هر دو جزء A و B بخوبی میکس شده و با توجه به نسبت تعیین شده با هم اختلاط می گردد. مقدار و روش اعمال هر لایه از این پوشش بر اساس فاکتورهایی همچون کیفیت بستر، ضخامت بستر، ضخامت مورد نیاز و… تعریف می گردد.

تجهیزات رنگ آمیزی :
–    اعمال این پوشش بصورت دستی و با ابزاری همچون شانه های مخصوص و غلطک و قلم مویی امکان پذیر می باشد.

نکات ایمنی :
–    توصیه می گردد از استنشاق مداوم بخارات حلال این رنگ در فضاهای بسته خودداری نموده و حتی الامکان از لوازم ایمنی مناسب استفاده و در صورت تماس با پوست و چشم با آب زیاد شستشو گردد.
–    این رنگ اشتعال زا بوده و بایستی از حرارت، جرقه و شعله دورنگه داشته شود.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.