المجمع حکیمیان الصناعی   Hakimian industrial complex   مجتمع صنعتی حکیمیان

کفپوش سردخانه صنعتی

بهترین کفپوش برای بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی، صنایع غذایی و دارویی، Clean Room و ...

کفپوش سردخانه صنعتی

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و بهداشتی یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف

کفپوش سردخانه صنعتی

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و بهداشتی یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف و بدون هیچ‌گونه پستی و فرورفتگی است تا به محل رشد باکتری و میکروب تبدیل نشود. چسبندگی فوق‌العاده روی سطوح بتنی، فلزی و  … دارد، همچنین امکان خط‌کشی و طراحی روی کفپوش وجود دارد و در رنگ‌های مختلف قابل‌اجرا است. به دلیل مقاومت مکانیکی بالا بهترین گزینه برای مکان‌های با ترافیک بالا است. این دانش بر پایه ماده مرکب آمین است. به دلیل خاصیت پاک‌کنندگی و محافظت از سطح در برابر باکتری جایگزین بسیار مناسب و سازگار با محیط، به‌جای مواد ضد باکتری شیمیایی است. اطلاعات بیشتر از ویکیپدیا درباره کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان.

کفپوش سردخانه صنعتی

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال و بهداشتی پوششی کاملاً محافظ است برخلاف پوشش‌ها و لایه‌های سطحی، برای همیشه روی سطح‌فعال است. حتی درصورتی‌که سطح صدمه‌دیده و یا دچار آتش‌سوزی شده باشد.

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال (بهداشتی) معمولاٌ در صنایع نظامی، بیمارستان‌ها و بخصوص اتاق عمل، سالن کنفرانس، Clean room و … استفاده می‌شود.

کفپوش اپوکسی بهداشتی همچنین در صنایع غذایی، صنایع دارویی و بهداشتی و به طور کل تمامی مکان‌هایی که آنتی باکتریال بودن و ضد گرد و غبار بودن سطح اهمیت داشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی‌های کفپوش سردخانه صنعتی

  • یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف.
  • چسبندگی فوق‌العاده روی سطوح مختلف.
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده‌ها.
  • مقاوم به اشتعال و عایق صوتی و حرارتی.
  • ضد قارچ و باکتری، آنتی باکتریال و بهداشتی.
  • نظافت آسان و سریع. ضد گرد و غبار.
  • عمر بالا، نگهداری و تعمیرات ارزان.
  • امکان خط‌کشی و طراحی.
  • مقاومت مکانیکی بالا و عایق رطوبت.

کفپوش سردخانه صنعتی

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال یکپارچه، بدون درز و کاملا صاف است تا به محل رشد باکتری و میکروب تبدیل نشود. مقالات مرتبط با کفپوش سردخانه صنعتی

تماس با ما

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی، محافظ نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ و ...

مجتمع صنعتی حکیمیان با توان بالقوه در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی سفید بام و عایق استخر، محافظ نما ساختمان، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ انعطاف پذیر … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند و این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.