المجمع حکیمیان الصناعی   Hakimian industrial complex   مجتمع صنعتی حکیمیان

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش مایع یکپارچه از رزین اپوکسی تا ضخامت ۵mm با فام دلخواه و سطحی شیشه‌ای

کفپوش اپوکسی صنعتی

یکپارچگی و مقاومت شیمیایی کفپوش اپوکسی صنعتی سبب کاربرد وسیع در صنایع مختلف شده

کفپوش صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی از اختلاط رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین به دست می‌آید. ساختار پلیمری روکش حاصله به دلیل عدم استعمال حلال پس از کیورینگ ثابت مانده و هیچ‌گونه کاهش خواص یا قطر در آن دیده نمی‌شود که اصطلاحاً به آن Solvent Free اطلاق می‌شود. یکپارچگی و مقاومت بالای شیمیائی باعث کاربرد وسیع این روکش در صنایع مختلف شده است.

کف‌پوش مایع یکپارچه از رزین اپوکسی باضخامت ۰/۳ الی ۵ میلی‌متر و بیشتر با فام دلخواه و سطحی شیشه‌ای که از خواص آن مقاومت شیمیایی بالا به حلال‌ها، اسیدها، بازها و نمک‌ها، عدم جرم پذیری، ضد باکتری، طول عمر بالا، نظافت آسان، مقاومت مکانیکی و … است. اطلاعات بیشتر از ویکیپدیا درباره کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان.

کفپوش اپوکسی صنعتی

از کفپوش اپوکسی صنعتی در کلیه مراکز صنعتی و تولیدی اعم از صنایع شیمیایی، نفتی، کشتارگاه‌های صنعتی، نساجی، انبار و سردخانه، رستوران، مراکز آموزشی و آزمایشگاهی و … استفاده میشود.

همچنین به عنوان روکش سطوح صنعتی که در معرض نفوذ آب، روغن و سایر آلودگی‌ها هستند و در مکان‌هایی که عدم وجود گردوغبار اهمیت دارد.
در مکان‌هایی که امکان افزایش قطر کف به لحاظ بار وارده یا اختلاف دستگاه‌های نصب‌شده بیش از چند میلی‌متر وجود ندارد و یا در معرض ریزش مواد شیمیائی هستند، استفاده از کفپوش اپوکسی صنعتی توصیه می‌شود. به دلیل بکپارچگی در مکان‌هایی که مدام در معرض گندزدائی و شستشو بوده و نداشتن درز دارای اهمیت است نیز کاربرد فراوانی دارد.

ویژگی‌های کفپوش اپوکسی

 • روکش ضد اسید، روکش ضد سایش، و ضد لغزش
 • مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالا.
 • سخت شدن سریع و سرعت اجرای بالا.
 • تمیز شوندگی، نگهداری و تعمیرات ارزان و آسان.
 • مقاوم در برابر تغییرات دمایی.
 • چسبندگی خوب به سطوح.
 • افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش و تخریب.
 • روکش اپوکسی مطلقاً جذب آب ندارد.
 • جلوگیری از ایجاد هرگونه گردوغبار.
 • یکپارچه و در رنگ‌های متنوع.
 • طول عمر بالا.

کفپوش اپوکسی صنعتی

  کفپوش ضد اسید، پوشش ضد الکتریسیته ساکن، روکش ضد سایش و ضد لغزش. مقالات مرتبط با کفپوش اپوکسی صنعتی

تماس با ما

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی، محافظ نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ و ...

مجتمع صنعتی حکیمیان با توان بالقوه در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی سفید بام و عایق استخر، محافظ نما ساختمان، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ انعطاف پذیر … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند و این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.