المجمع حکیمیان الصناعی   Hakimian industrial complex   مجتمع صنعتی حکیمیان

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

هدایت الکتریسیته ساکن از سطح کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک به منبع تخلیه الکتریسیته

کفپوش ضد الکتریسیته ساکن

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک جهت صنایع حساس به بار الکتریسیته ساکن

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک بر پایه رزین اپوکسی و سخت‌کننده ویژه به همراه افزودنی‌های خاص فرموله می‌شود که قابلیت هدایت الکتریکی و انتقال جریان الکتریسیته ساکن را دارد و به همین دلیل به روکش ضدجرقه نیز معروف است.

الکتریسیته ساکن ایجادشده در اثر تردد، سایش یا مالش در صنایع مختلف ممکن است موجب جرقه و خسارت شود، لذا استفاده از روکش آنتی استاتیک الزامیست. کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک کلیه خواص کفپوش اپوکسی را به علاوه هدایت الکتریسیته ساکن از سطح روکش به منابع تخلیه الکتریسیته ساکن دارا است. اطلاعات بیشتر از ویکیپدیا درباره کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان.

کفپوش ضد الکتریسیته ساکن

در حال حاضر بیشترین کاربرد کفپوش اپوکسی ضدالکتریسیته ساکن در اتاق عمل بیمارستان‌ها است چرا که علاوه بر خاصیت آنتی استاتیک، آنتی باکتری و بهداشتی هم می‌باشد.

سایر کاربردهای مرسوم کفپوش اپوکسی ضدجرقه: مراکز کنترل، اتاق کامپیوتر (سرور)، مراکز مخابراتی، صنایع و انبارهایی که با مواد محترقه و قابل اشتعال سروکار دارند، اتاق‌های تمیز، آزمایشگاه‌های الکترونیک و اندازه‌گیری دقیق، اتاق‌های اختلاط رنگ، صنایع نظامی، صنایع خودروسازی، صنایع پتروشیمی و به طور کل همه صنایع حساس به بار الکتریسیته ساکن.

ویژگی‌های کفپوش آنتی استاتیک

  • کفپوش بدون درز و یکپارچه از رزین اپوکسی.
  • تنوع رنگ، سطح براق و شیشه‌ای.
  • رسانای الکتریسیته.
  • مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالا.
  • عدم جرم پذیری و نظافت آسان.
  • ضد باکتری و بهداشتی.
  • طول عمر بالا، نگهداری و تعمیرات ارزان.
  • سرعت‌بالای اجرای عملیات.
  • قابلیت هدایت الکتریسیته ساکن به منبع تخلیه.

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

کفپوش اپوکسی ضدالکتریسیته ساکن علاوه بر خاصیت آنتی استاتیک، آنتی باکتری و بهداشتی هم می‌باشد. مقالات مرتبط با کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

تماس با ما

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی، محافظ نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ و ...

مجتمع صنعتی حکیمیان با توان بالقوه در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی سفید بام و عایق استخر، محافظ نما ساختمان، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ انعطاف پذیر … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند و این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.