ژل میکروسیلیس الیاف دار

  
ژل میکروسیلیس الیاف دار با ایجاد یک شبکه ماتریسی از الیاف در بتن هایی که کاهش ترک های سطحی و پلاستیک بتن مد نظر است توصیه می شود . ژل میکروسیلیس الیاف دار مقاومت بتن را در برابر عوامل مخرب فیزیکی و شیمیایی هم چون یون کلر ، سولفات ها و … بالا برده و با افزایش دوام سازه های بتن می تواند کمک شایانی در ارتقا کیفیت بتن نماید .

موارد کاربرد ژل میکروسیلیس الیاف دار
ژل میکروسیلیس الیاف دار مناسب جهت سازه هایی که در معرض ضربه و بارهای متناوب دینامیکی هستند .

ژل میکروسیلیس الیاف دار مناسب جهت استفاده در سطوح پر ترافیک ( در معرض سایش ) مانند عرشه پل ها و پارکینگ ها و …

در مقاطع نازک بتنی، ژل میکروسیلیس الیاف دار مورد استفاده قرار می گیرد .

ژل میکروسیلیس الیاف دار مناسب جهت استفاده در سازه های بتنی که در معرض سیکل های ذوب و انجماد هستند .

سازه های بتنی در معرض کاویتاسیون به منظور به حداقل رساندن احتمال بروز انواع ترک در سازه های بتن از ژل میکروسیلیس الیاف دار استفاده میگردد .

ژل میکروسیلیس الیاف دار  در سازه های بتنی در معرض بارهای دینامیکی و ضربه و خستگی مورد استفاده قرار می گیرد .

ژل میکروسیلیس الیاف دار مناسب جهت استفاده در بتن های نظامی و پدافندی خاص و ضد تشعشع با عملکرد بهینه به دلیل وجود الیاف کاملا دیسپرس شده درخود می باشد .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.