ژل میکروسیلیسی مکمل بتن

  
مکمل بتن ژلی میکروسیلیسی است که برای بالا بردن مقاومت بتن به همراه روانی بالا و اسلامپ مناسب، جایگزین بسیار خوبی برای ترکیب های کارگاهی میکروسیلیکا، فوق روان کننده و واترپروف های بتن می باشد که به صورت ژلی آماده با تمامی کارایی های بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد ژل میکروسیلیسی مکمل بتن
۱- ژل میکروسیلیسی مکمل بتن مناسب جهت ساخت بتن با مقاومت بسیار بالا

۲- ژل میکروسیلیسی مکمل بتن مناسب برای بتن ریزی و ساخت مخازن و منابع ،پل ها،اسکله ها ،تصفیه خانه ها و ….

۳- ژل میکروسیلیسی مکمل بتن مناسب جهت بتن ریزی در مناطق تحت تأثیر مواد شیمیایی نظیر شرایط جغرافیایی نواحی شمالی و جنوبی کشور

مزایای ژل میکروسیلیسی مکمل بتن
۱- اختلاط راحت ژل میکروسیلیسی مکمل بتن و پخش یکنواخت آن در تمامی نقاط بتن .

۲- ژل میکروسیلیسی مکمل بتن باعث کاهش آب اختلاط بتن با روانی ثابت می گردد .

۳- کاهش نفوذ پذیری و افزایش مقاومت فرسایشی بتن با استفاده از ژل میکروسیلیسی مکمل بتن .

۴- ژل میکروسیلیسی مکمل بتن باعث کاهش میزان سیمان مصرفی تا ۱۵% می گردد .

۵- افزایش مقاومت فشاری بتن تا ۳۰% با استفاده آسان ژل میکروسیلیسی مکمل بتن .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.