چسب پلیمری بر پایه لاتکس

  
چسب پلیمری بر پایه لاتکس به عنوان یک افزودنی بر پایه لاتکس طراحی شده است که همراه سیمان پرتلند و ماسه تشکیل ملات پرمقاومتی را برای نصب سرامیک روی دیوار و کف ، سنگ مرمر ، موزائیک ، کاشی معدنی ، آجر لعاب دار و سنگ های طبیعی مهیا می سازند. چسب پلیمری بر پایه لاتکس همچنین به عنوان لایه پیوند زا در ترمیم سازه های به کار می رود .

چسب پلیمری بر پایه لاتکس یک نوع لاستیک محلول در آب به همراه افزودنی های آب گریز ، ضد قارچ و ضد کف می باشد.

کاربرد چسب پلیمری بر پایه لاتکس
چسب پلیمری بر پایه لاتکس در مکان هایی که نیاز به مقاومت در برابر آب ، مواد شیمیایی و سایش باشد به کار می رود . به عنوان مثال : مصرف در استخرها ، کارخانه های لبنیات ، صنایع غذایی ، کشتارگاه و غیره . همچنین ممکن است چسب پلیمری بر پایه لاتکس برای بهبود خصوصیات ملاتهای سیمانی برای نصب کاشی یا اضافه شدن به دوغاب و چسب های پایه سیمانی به کار می رود . زمانی که چسب پلیمری بر پایه لاتکس به عنوان یک افزودنی به همراه چسب های پودری مصرف می شود باعث ایجاد انعطاف می گردد .

همچنین می توان چسب پلیمری بر پایه لاتکس به عنوان لایه پیوندزا در ترمیم سازه های اپوکسی دو جزئی استفاده کرد.

مزایای چسب پلیمری بر پایه لاتکس
افزایش چسبندگی با استفاده از چسب پلیمری بر پایه لاتکس

بهبود انعطاف پذیری با استفاده از چسب پلیمری بر پایه لاتکس

چسب پلیمری بر پایه لاتکس باعث افزایش مقاومت شیمیایی می گردد.

چسب پلیمری بر پایه لاتکس باعث آب بندی و پایداری در برابر ضربه و تغییرات دما می گردد.

چسب پلیمری بر پایه لاتکس با صرفه و غیرسمی می باشد .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.