چسب قوی ساختمانی

  
چسب قوی ساختمانی از مخلوط کردن گچ ، افزودنی تبدیل گچ به سیمان و ماسه بادی تشکیل میشود ( میتوان ماسه بادی را اضافه نکرد )

روش ساخت چسب قوی ساختمانی
۱- آب را در میکسر یا استامبولی میریزیم و افزودنی تبدیل گچ به سیمان را اضافی میکنیم

۲- اگر سنگدانه یا سبک دانه اضافه میشود آن را در میکسر یا استامبولی میریزیم

۳- گچ را اضافه میکنیم وبعد از دو دقیقه شروع به همزدن مخلوط میکنیم

۴- اگر از میکسر استفاده میکنید بهتر است مخلوط بدست آمده را از میکسر خارج کرده و در ظرف هایی بریزیم

۵- با توجه به مقدار مصرف افزودنی تبدیل گچ به سیمان و نوع گچ این ملات بعد از نیم الی دو ساعت سفت خواهد شد.

مقدار مصرف چسب قوی ساختمانی
مقدار مصرف چسب قوی ساختمانی در این حالت می تواند بین نیم الی دو درصد وزن گچ باشد.(یعنی به ازای هر کیلو گچ پنج الی بیست گرم دیرگیر گچ مصرف شود)

زمان گیرش چسب قوی ساختمانی در این حالت به مقدار آب مصرفی و نوع گچ بستگی دارد ولی حدوداً می توان بین نیم الی دو ساعت تنظیم کرد

زمان گیرش را میتوان با توجه به مقدار مصرف افزودنی تبدیل گچ به سیمان تنظیم نمود.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.