چسب سنگ

  
چسب سنگ ،ملات اپوکسی ویژه جهت نصب قطعات سنگین ساختمانی

چسب سنگ ،ملات اپوکسی دو جزئی و فاقد روانی است که به دلیل برخورداری از مشخصات فنی خاص و کسب مقاومت زودرس برای نصب قطعات سنگین ساختمانی همچون قطعات پیش ساخته بتنی، سنگ یا سرامیک با ابعاد بزرگ، نصب صفحات فولادی و دیگر موارد مشابه بسیار مناسب می باشد.

چسب سنگ قابلیت اجرا در سطوح افقی، عمودی و بالاسری را داراست.

چسب سنگ علاوه بر مقاومت های مکانیکی بسیار زیاد در برابر بسیاری از محیط های خورنده مانند: فاضلاب های خانگی و صنعتی، آب دریا،     قلیایی ها، اسید ها، گازهای گوگردی، مواد معدنی، روغن های گیاهی و حیوانی، گریس های صنعتی و حلال های نفتی پایدار است و پس از خشک شدن چسب سنگ دما های زیر صفر تا  ۶۰ + درجه سانتیگراد را تحمل می نماید.

کاربرد چسب سنگ
– چسب سنگ مناسب جهت چسباندن قطعات پیش ساخته بتنی به یکدیگر

– نصب کاشی و سرامیک ضد اسید با استفاده از چسب سنگ

– چسب سنگ مناسب جهت نصب سنگ، سرامیک و آجر روی سطوح شیب دار و راه پله ها

– چسب سنگ منایب جهت اتصال قطعات به سطوح غیر متعارف چون صفحات فایبر گلاس، لوله و تانک

– اتصال فولاد به بتن با استفاده از چسب سنگ

در تمامی موارد فوق آماده سازی و تمیز کردن سطوح پیش از اجرای چسب سنگ اصلی ضروری می باشد.

رنگ چسب سنگ خاکستری سیمانی است .

روش مصرف چسب سنگ
اختلاط بسته های کوچک چسب سنگ به کمک ماله و یا همزن دستی امکان پذیر است ولی برای مخلوط کردن احجام بزرگ تر از مخلوط کن قابل حمل استفاده نمایید.

شرایط نگهداری چسب سنگ
زمان نگه داری چسب سنگ یکسال است  مشروط بر اینکه در مکان سر پوشیده بدور از تابش آفتاب نگه داری شود.

بسته بندی چسب سنگ
چسب سنگ در سطل های دو جزئی که مجموع آنها ۷/۵ یا ۱۵ کیلوگرم است بسته بندی و عرضه می شود.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.