چسب دو جزئی بتن

  
۱- جز اول چسب دو جزئی بتن (چسب پایه )

۲- جز دوم چسب دو جزئی بتن (سخت کننده)

چسب دو جزئی بتن جهت چسباندن فوم به فوم ، کاشی به فوم ، فوم به فلز، سنگ ساختمانی به فوم ، سمنت بورد به سازه فلزی، چسباندن سنگ و کاشی به دیوارهای بتنی، سفالی و همچنین جهت بند کشی بین درز سمنت بورد به منظور ایجاد مقاومت در خصوص انبساط و انقباض مصالح ساختمانی در مقابل سازه های فلزی.

چسب دو جزئی بتن به صورت ۲ جزئی بوده و به نسبت ۱ به ۵ (۵ سهم چسب پایه و ۱ سهم سخت کننده) به طور کامل مخلوط شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

۱- چسب دو جزئی بتن بعد از ۴ ساعت سخت شده و طی ۱۲ ساعت به سختی نهائی خود می رسد.

۲- چسب دو جزئی بتن بعد از سخت شدن کامل در مقابل شوک های حرارتی از ۲۰- الی ۱۰۵+ درجه سانتیگراد مقاوم می باشد.

۳- چسب دو جزئی بتن در مقابل عوامل جوی اقلیم های مختلف مقاومت پایداری را از خود نشان می دهد.

۴- ضریب الاستیسیته چسب دو جزئی بتن مانع از جدا شدن قطعات به هم چسبیده ناشی از لرزشهای شدید (حاصل از زلزله) و باران های اسیدی و انبساط و انقباض حاصل از گرما و سرما می گردد.

استفاده از دستکش مناسب بنائی (لاستیکی) در موقع استفاده از چسب دو جزئی بتن توصیه می گردد همچنین از برخورد چسب دو جزئی بتن با چشم، صورت و دست جلوگیری شود.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.