چسب بتونه و مصرف آن

  
چسب بتونه بر پایه اپوکسی جهت چسباندن، نصب کردن و ترمیم کردن می باشد .

موارد کاربرد چسب بتونه
چسب بتونه مناسب هر چیزی همچون چوب، فلز، سرامیک، کریستال، آجر، گچ، چوب پنبه، آیینه و… می باشد .

چسب بتونه برای کارهای تعمیراتی و نصابی منحصر به فرد است

مزایای چسب بتونه
چسب بتونه در ۵ دقیقه سفت می شود .

چسب بتونه در زیر آب نیز می چسبد .

چسب بتونه قابل رنگ شدن است .

مقاوم بودن چسب بتونه در برابر آب روان سازها و حلالها می باشد .

چسب بتونه قابل سوراخ شدن، پولیش کاری و سایر کارهای مکانیکی می باشد .

دوز قابل تنظیم چسب بتونه

مدت ماندگاری چسب بتونه ۱۲ ماه می باشد .

مقاومت مکانیکی بسیار بالای چسب بتونه

مقاومت شیمیایی بسیار بالای چسب بتونه

چسب بتونه مناسب جهت لیسه کشی در محل های مختلف

روش مصرف چسب بتونه
هنگام کار با چسب بتونه سطوح بایستی خشک، تمیز و عاری از هرگونه گرد وغبار و چربی باشد. مقدار موردنیاز از چسب بتونه را جدا کرده و تا موقعی که رنگ آبی به سفید تبدیل شود آنرا ورز دهید.

هنگامی که چسب بتونه گرم شود ورز دادن بایستی تمام شده و در روی سطح مورد نظر مالیده شود. قطعات تعمیر شده بعد از ۵ دقیقه قابل استفاده می باشند. چسب بتونه خشک شده رنگ سفید دارد.

وقتی که کار در طی چند روز در حال انجام است . پس از پایان هر روز باید ابزار ها و اثاثیه مربوط به کار با چسب بتونه را در یکجا جمع کرده تا در روزهای بعدی به مشکل برنخوریم .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.