مناسب ترین کفپوش برائ هر اتاق

  
با کفپوش های متنوعی کە در بازار وجود دارد می توان بە راحتی چهره زیبایی بە خانه خود بخشید. اما تنوع این محصولات بە قدری بسیار است کە نمی توان بە راحتی نمونه مناسب را انتخاب کرد. برائ اینکه بدانید هر کدام از اتاق های خانه چه کفپوشی نیاز دارند، می توانید از این مطلب کمک بگیرید.

اتاق نشیمن

اتاق نشیمن بهترین مکان برائ استفاده از کفپوش های محکم چوبی است. کفپوش های چوبی بە خانه گرمای بسیاری می بخشند و تا ده ها سال دوام دارند. حتی می توان آنها را پیش از جابه جایی با مدل های تازه، بارها رنگ و جلا داد. نصب درست و اصولی این نوع کفپوش تضمین کننده دوام و زیبایی آن است. کفپوش های چوبی در مقابل فرسایش های روزانه مقاوم می باشند.

سعی کنید نصابی کە می خواهد آن را برائ شما نصب کند در این کار خبره باشد و تضمینی نیز برائ کار خودش داشته باشد.

چوب را باید از رطوبت و خراشیدگی دور نگه دارید. بە طور مثال، بهتر است در خانه روی کفپوش های چوبی با کفش راه نروید. بزرگ ترین دشمن کفپوش های چوبی، پاشنه های بلند کفش هاست. چوب ها تنوع بسیار دارند. از جمله می توان بە چوب بلوط سفید، چوب درخت افرا، درخت ساج و چوب گردو اشاره کرد. چوب بلوط قرمز یکی از بهترین و بادوام ترین کفپوش های چوبی است. این چوب را می توان بە راحتی بە رنگ های دلخواه رنگ آمیزی کرد.

آشپزخانه

آشپزخانه آلوده ترین فضای هر خانه است. پاشیده شدن آب، چربی و … مواردی می باشند کە انتخاب کفپوش را برائ این اتاق محدود می کند. کفپوش آشپزخانه باید ضدآب و بە گونه ای باشد کە راحت تمیز شود. بە همین سبب، می توان از انواع پلاستیک ها همچون وینیل یا لینولئوم استفاده کرد.

وینیل بسیار بادوام است و آلودگی ها بسیار راحت از روی آن پاک می گردد بە همین سبب بهترین گزینه برائ آشپزخانه بە شمار می رود. وینیل در رنگ ها، طرح ها و بافت های متنوع عرضه می گردد.

لینولئوم نیز جایگزین مناسبی برائ وینیل است. این کفپوش نیز بادوام و مستحکم است اما قیمت گران تری نیز دارد. سبب این گرانی نیز مواد تشکیل دهنده قابل بازیافت آن است.

حمام

حمام همیشه گرم و خیس است بنابراین باید کفپوشی برائ آن انتخاب کنید کە در برابر این مسایل دوام خوبی داشته باشد. بهترین انتخاب برائ کف حمام، کاشی است. کاشی ها طرح ها، شکل ها، رنگ ها و بافت های متنوع و نصب بسیار راحتی دارند.
حتما پیش از خرید، کیفیت و قیمت های کاشی های انتخابی خود را با فروشگاه های دیگر مقایسه کنید.

زیرزمین

زیرزمین در خانه های مختلف استفاده های متفاوتی دارد. می تواند انباری، اتاق بازی کودکان، باشگاه خانگی یا … باشد. بنابراین، پیش از خرید کفپوش برائ این فضا باید کاربری آن را مشخص کنید. بیشتر زیرزمین ها کفپوش سیمانی دارند. این ماده بسیار بادوام و البته ارزان قیمت است. البته اگر روی سطح سیمان طرح داده شود قیمت آن بالاتر می رود.

این کفپوش برائ باشگاه خانگی خوب است اما اگر قرار است زیرزمین را بە محل بازی کودکان تبدیل کنید، بە هیچ وجه کفپوش مناسبی نیست زیرا سبب آسیب دیدن دست و پای آنها می گردد.
از موکت نیز می توان برائ کفپوش زیرزمین استفاده کرد. موکت قیمت ارزان و حتی وقتی می خواهید آن را عوض کنید نیز جابه جایی بسیار راحتی دارد. البته شستن و تمیز کردن آن کمی دشوار است.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.
  
متن اینجا قرار میگیردمجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.