مزایای کیورینگ بتن

  
۱- جلوگیری از کشته شدن بتن به علت عدم تنفس با استفاده از کیورینگ بتن

۲- حفظ رطوبت و دمای لازم برای عمل آوری بتن

۳- کیورینگ بتن مناسب جهت جلوگیری از تبخیر شدید آب بتن

۴- با استفاده از کیورینگ بتن ،نیاز به آب پاشی و یا استفاده از موارد دیگر برای حفظ رطوبت بتن نمی باشد .

۵- عدم تاثیر کیورینگ بتن بر روی خواص بتن

۶.کیورینگ بتن در معرض تشعشعات گرمازا

۷. رفلکس حاصل از این پوشش عمل آوری بتن باعث میشودتا دمای سطح بتن آغشته به کیورینگ بتن در مقابل حرارت ناشی از تابش خورشید محافظت شود.

۸. امکان استفاده از افشانه در مورد این نوع ترکیب عمل آوری بتن باعث یک اجرای مقرون به صرفه و کاهش هزینه های کارگاهی و اجرا می گردد.

۹. جلوگیری از هدر رفتن و تبخیر آب بتن توسط کیورینگ بتن باعث می شود تا هیدراتاسیون ذرات سیمان بدون نیاز به آبپاشی و آبدهی تکمیل گشته و ازاین بابت کیورینگ بتن باعث حاصل شدن بتنی پرمقاومت و پر دوام می گردد.

۱۰. کیورینگ بتن با کنترل از دست رفتن رطوبت در سطح، باعث ارتقاءکیفیت سطوح بتنی گردیده و نفوذپذیری این سطوح بتنی و درنتیجه نفوذ پذیری عوامل مهاجم از سطح بتن به داخل بتن را کاهش داده و کیورینگ بتن باعث حاصل شدن بتنی با لایه مقاوم سطحی میگردد. این لایه مقاوم سطحی نسبت به بتن عمل آوری نشده در مقابل سایش مقاوم تر میباشد، بنابراین غبار حاصل از ترافیک عبوری در سطح بتن عمل آوری شده کیورینگ بتن به حداقل می رسد.

۱۱. کیورینگ بتن باعث می شود تا احتمال ظهور ترکهای سطحی بتن به حداقل برسد.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.