محافظ نما پایه آب (براق و مات)

  
محافظ نما پایه آب (براق و مات)
لاک محافظ نما پایه آب و بدون بو (رزین محافظ نمای پایه آبی تک جزیی و مقاوم به UV) یک پلیمر بر پایه آب می‌باشد که می‌تواند پوششی شفاف و درخشان بر روی سطوح آجر، سیمان ، گچ و سنگ‌های تزئینی و ظاهری زیبا بر سطح پوشش داده شده ایجاد کند که در ضمن جلا دادن، آن‌را در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت می‌نماید. این محصول به عنوان تکمیل کننده در ساخت قطعات گچی، آجری و سیمانی نیز کاربرد دارد.

کاملاً محلول در آب در نتیجه نیاز به حلال‌های نفتی برای رقیق شدن ندارد و بی بو می‌باشد.
امکان اجرا بر روی سطوح نمناک را نیز داراست.
مقاوم به نور خورشید می‌باشد که این خود ماندگاری پوشش بر روی سطح را افزایش می‌دهد و از زرد شدن این محافظ جلوگیری می‌نماید.
دوستدار محیط زیست است.
توانایی پوشش حداقل ۶ الی حداکثر ۸ متر مربع به ازای هر لیتر با قیمتی مناسب.
با اجرا بر روی نمای ساختمان‌ها از کثیف شدن نما در اثر شرایط جوی جلوگیری کرده و امکان تمیز شدن نما را در هر بار ریزش باران می‌دهد.
نفوذ پذیری بالا و تقویت کننده سطح پوشش داده شده در برابر فرسایش.
پوششی کاملاً شفاف ایجاد می‌کند.
بر خلاف جلا دهنده‌های پایه حلال نفتی فیلم خشک نهایی این محصول به سطح امکان تنفس می‌دهد و در اثر ضربه ترک نمی‌خورد و  بدون هیچ‌گونه آثار ورقه شدن در اثر گذشت زمان.
موارد کاربرد محافظ نما پایه آب (براق و مات)

نفوذ ناپذیرسازی سطوح بتنی ، سنگی ، آجری ، گچی و …
حفاظت از نمای ساختمان.
حفاظت از آثار تاریخی در مقابل عوامل جوی.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.