مجتمع صنعتی حکیمیان

  

(تولید رنگ و کفپوش صنعتی و چسب صنعتی اپوکسی ، پلی اورتان و … در کنارو اجرا کفپوش اپوکسی و ورزشی و عایق رطوبتی بام و استخر بعلاوه  انواع رنگهای آکریلیک و نانو نما داخلی و خارجی ساختمان)

مجتمع رنگهای صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق پلیمری، چسب اپوکسی دوجزیی و کفپوش اپوکسی صنعتی، کفپوش پلی یورتان صنعتی و ورزشی، رزین پوشش و جلای محافظ سنگ و نما، کاهگل مصنوعی (کاهرنگ) و … از سویی اجرای انواع کفپوش و رنگ اپوکسی و پلی اورتان، اجرای سنگ انعطاف پذیر طبیعی (ورق سنگ) با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است.

هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد. در این شرکت تولیدی علاوه بر تولید رنگ و پوشش‌های صنعتی، انواع عایق و چسب جهت قطعات کامپوزیتی خاص با توجه به سفارش مشتریان نیز تولید می‌گردد.

در کنار واحد تولیدی و بازرگانی این مجموعه مبادرت به ایجاد واحد اجرایی با تجربه نموده است و مبادرت به اجرای کف‌پوش‌ صنعتی و بهداشتی بیمارستانی اپوکسی و پلی اورتان و همچنین جهت دکوراسیون داخلی ساختمانهای تجاری و مسکونی نموده، تولید و اجرای آبنمای سبک قابل حمل نیز از دیگر محصولات جانبی این مجموعه می‌باشد.

کفپوش و رنگ اپوکسی و پلی اورتان تخصصی و صنعتی

  • کفپوش اپوکسی: این محصول پس از اجرا یکپارچه شده و دارای تنوع رنگی بوده و برای سطوح مختلفی همچون پارکینگ،کف انبار، کفپوش بیمارستانی، کف کارخانجات تولیدی بالاخص غذایی و دارویی و غیره توصیه می‌گردد.
  • کفپوش پلی اورتان: برپایه رزینهای پلی اورتان / پلی یورتان و این محصولات پس از اجرا یکپارچه شده و دارای تنوع رنگی بوده و برای سطوح مختلفی همچون پارکینگ،کف انبار، کفپوش بیمارستانی، کف کارخانجات تولیدی بالاخص سردخانه‌ها و صنایع غذایی، دارویی، فراوری خون و غیره توصیه می‌گردد. یکی از بیشترین کاربردهای آن بعنوان کفپوش سالن ورزشی چند منظوره می‌باشد.

تولیدات کفپوش صنعتی این شرکت شامل کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی پورتان، کفپوش ورزشی و کفپوش آنتی استاتیک و بیمارستانی برای اتاق عمل و مرکز کنترل انواع کفپوش ضد سایش و پرایمر اپوکسی آنتی داست و …می‌باشد.

رنگ اپوکسی و پلی اورتان پایه حلالی و بدون حلال

  • رنگ اپوکسی صنعتی: از جمله مزایای این پوشش یکپارچگی و بدون درز بودن، تنوع رنگ بندی، مقاومتهای مکانیکی و شیمیایی قابلیت ترمیم آسان، مقاومت سایشی بالا و سایر خواص است.
  • رنگهای صنعتی تخصصی: استفاده از آنها عمومیت نداشته و به منظور‌های خاصی طراحی گردیده اند و انتظارات ویژه ای از آنها می‌رود. کاربرد این رنگها در مصارف صنعتی ویژه و در محیطهای خاصی است که رنگهای حفاظتی عمومی‌پاسخگو نمی‌باشد.
  • رنگهای حفاظتی: این رنگها برای حفاظت از سطوح فلزی و بنتی با کاربردهای متفاوت طراحی شده و به رنگهای پرجامد و متوسط و کم جامد تقسیم می‌گردند.
  • رنگهای عمومی: عمده مصارف آنها در ساختمان و همچنین قطعات لوازم خانگی می‌باشد. از جمله این رنگها آکرلیک پایه آب هست. رنگهای رویه و غیره، رنگ و لاکهای روی سطوح چوبی مانند کیلر، سیلر و نیم پلی استر و رنگ نمای ساختمان می‌باشد.
  • رنگهای اکریلیک پایه آب: از این رنگ در صنعت ساختمان و در نمای داخلی استفاده گردیده و همچنین می‌توان از آن جهت عایق نمودن دیوارهای گچی، بتنی و سقف ساختمان استفاده نمود بنحویکه اجازه تنفس به سطح زیرین نیز میدهد.

عایق‌های پلیمری

عایق رطوبتی پلیمری جایگزین مناسبی برای عایق‌های رطوبتی سنتی برپایه قیر میباشد. عایق رطوبتی پلیمری با چسبندگی بالا مناسب برای عایقکاری سطـوح پشـت بام، ورق‌های گـالـوانیزه، سرویـس‌های بهداشتی، حمام‌ها، آشپزخانه‌ها، بالکـنها، پاسیـوها، پارکـینگ‌ها، روف گاردن ،کارخانه‌ها ، انبارها، استخرها، حوضچه‌ها ، کانال‌های آب ، مخازن آب ، سقف سـوله‌ها ، مرغداری‌ها ، دامداری‌ها ، شیروانی‌ها ، دیوارهای بارانگیر و سطوح شیب دار و گـنبدی مثل سقف مساجد ، سطوح عمودی ایده آل میباشد.

چسب اپوکسی و گروت اپوکسی

چسبهای اپوکسی به گونه ای طراحی شده اند که توان جذب نیروهای وارده و انتقال آنها به بخش زیرکار را دارا هستند. ملات یا گروت اپوکسی موجب حصول مقاومتهای مطلوب و مطمین و همچنین اتصال پایدار بین سطح و سازه ای که قرار است بر روی آن گروت یا ملات قرارگیرد از یکطرف و سطح زیرکار از طرف دیگر می‌گردند.

پوشش‌های کف اپوکسی و پلی یورتان (اورتان)

پوشش‌های کف اپوکسی و پلی یورتان به دلیل ارائه خواص منحصر بفرد و قابلیت اعمال در ضخامت‌های بالا، در انواع صنایع سنگین خودرو سازی، قالب سازی، نظامی، بهداشتیف دارویی، غذایی، پتروشیمی‌ها، نیروگاه‌ها، صنایع چاپ و انبارها و سالن‌های صنعتی و ورزشی و .. مورد استفاده قرار می‌گیرد. از خواص عمده این پوشش، مقاومت مکانیکی، ضربه و سایش بالا، مقاومت‌های بالا در مقابل عوامل شیمیایی و رطوبت و همچنین زیبا سازی سالن می‌باشد.

رزین نما یا رزین سنگ و پوشش محافظ نما

آب بندی نما، محافظ نما، پوشش نما، ضد شوره در نما با بهره گیری از تکنولوژی نانو و بدون تغییر رنگ و شکل ظاهری با نفوذ در سطح و از بین بردن جذب سطحی محل اجراء، آنها را در مقابل نفــوذ آب ، گـــرد و غبار و گازهای جوی با انواع رزینهای یک جزیی و دوجزیی بر پایه رزین حلالی یا رزین پایه آب.

کاهگل مصنوعی (کاهرنگ)

کاهرنگ (پوشش کاهگل نانو پلیمری) رنگی است بر پایه رزینهای حلال آب که پس از خشک شده ظاهری کاملا شبیه کاهگل طبیعی دارد و از ویژگیهای آن ضد آب و مقاوم به UV بودن و اجازه تنفس به سطح زیرین میدهد. درساخت این کاهگل از مواد نانو سیلیکون استفاده شده که باعث خود تمیز شوندگی آن میشود و خواص آب بندی و عایقی آنرا افزایش میدهد. جایگزین مناسب برای سیمگل و کاهگل‌های سنتی که با آب شسته میشوند و باعث ایجاد گرد و خاک ناخواسته در محیط میگردند.

“زیبایی و قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه وارداتی به علت ساخت داخل بودن این محصولات عمده دلیل رشد سریع این شرکت می‌باشد.”

مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.