کف پوش پلی اورتان Polyurethane Flooring PU

  
کف پوشش PU کف پوشی دو جزئی بر پایه پلی یورتان می باشد که بعنوان یک کفپوش استاندارد و بدون درز بصورت یکپارچه بروی سطح سالنهای ورزشی طراحی و اجرا می گردد. این کفپوش به دلیل دارا بودن استانداردهای لازم و استفاده از مواد گرانول لاستیکی در اجراء ، آن را به عنوان گزینه اول  انتخاب در فضاهای بازو  سالنهای ورزشی کرده است

کف پوشش PU در رنگهای مختلف با شفافیت و جلای بالا , محیط را بسیار زیبا و آرامبخش کرده و خصوصیات فنی آن مانند: مقاومت زیاد در مقابل سایش ,  و قابلیت اجراء در  فضاهای باز وسرپوشیده,  و مقاوم در مقابل برف وباران و سرما وگرم آن را در رده مناسبترین کفپوشها برای محیط های ورزشی- تجاری- صنعتی , آموزشی, ومکانهای تفریحی    و ویلاهای شخصی قرار می دهد .

مزایا کفپوش ورزشی پلی اورتان :

– مقاوم در مقابل سایش , برق فشار قوی , و آتش. و نیروهای دینامیکی و استاتی

–  زیبا , شفاف , قابل شستشو بدون نیاز به درز انبساط. -عدم جذب انواع آلودگی های محیطی- و آنتی باکتریال

– کاملاً بهداشتی و  با بیش از ۱۰۰  رنگ

-بالاترین میزان نیروی جذب ضربه مطابق استاندارد (DIN)

– قابلیت اجرای یکپارچه PU بر روی بتن تازه و قدیمی – موزائیک

-برگشت پذیری سریع ومناسب توپ

-قابلیت یکپارچگی سطح و امکان خط کشی و طراحی بر روی کفپوش

جلوگیری از آسیب دیدن ورزشکاران و لغزش بدلیل اصطکاک وگیرایی سطح کفپوش

قابلیت اجراء درمحیط های باز و سالنهای چند منظوره ورزشی رشته های بسکتبال- والیبال- هندبال- فوتبال- تنیس وبازی کودکانمجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.