عایق سفید رطوبتی و گرمایی

  
شرح محصول :
این محصول نوعی پوشش متشکل از مواد پلیمری آلی و معدنی بر پایه آب بوده که خاصیت انعطاف پذیری و کشسانی بر روی سطوح را دارا میباشد.

کاربرد و موارد مصرف:
ایزولاسیون یک پارچه سطوح افقی ، عمودی و شیبدار با زمینه فلزی ، چوبی،بتنی،ایرانیت ، ایزوگام،اسفالت و با کاربرد در سطح دیوار ، استخر ، کانال آب و فاضلاب، سطوح خارجی مخازن آب شرب ، کانال کولر، کانال آب ، سقف سوله ها و روکش نمای ساختمان و …

مزایا و ویژگی ها:
به دلیل مسائل زیست محیطی امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته این نوع پوشش الاستومری بر پایه رزین های آبی نسبت به عایق های بام قیری ترجیح داده میشود .
این پوشش اشتعال پذیر نبوده و حمل و نقل و انبار داری آن آسان و بی خطر است.
اعمال این پوشش توسط کاربر نسبت به پوشش های مرسوم بر پایه قیر یا آسفالت بسیار آسانتر است. این پوشش ها بخوبی به زیرآیندهای مختلف میچسبد  و حتی روی سطوح غیر یکنواخت ایجاد سطحی یکنواخت و بدون درز را امکان پذیر می نماید . این مواد در دماهای کم نیز خاصیت انعطاف پذیری و کشسانی خود را حفظ می کند .
این عایق مقاومتی عالی در برابر عوامل جوی نظیر پرتوهای فرابنفش ، باران اسیدی و اوزون داراست . قابلیت انعکاس نور خورشید در این محصول موجب جلوگیری از اتلاف انرژی فضاهای داخلی میگردد و با وجود این پوشش به وسایل خنک کننده قوی جهت ایجاد دمای مطبوع نیازی نیست .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.