طریقه مصرف چسب نماسازی بتن

  
ابتدا سطح و یا نمای موردنظر را آماده کرده (از هر گونه گردوغبار و یالکه چربی پاک نمایید.) سپس چسب نماسازی را به تنهایی با قلم‌مو و یا پیستوله روی سطح موردنظر اجرا و یا در صورت مخلوط با مواد جامد به‌وسیله غلطک و یا هر وسیله دیگر قابل استفاده بر روی سطح موردنظر اجرا نمایید.

میزان مصرف چسب نماسازی بتن
به تنهایی برای سطوح به ازای هر مترمربع ۱۰۰ گرم برای یکبار اجرا و یا در صورت اضافه نمودن مواد جامد با آن می‌بایست به ازای هر ۱۰۰ کیلوگرم مواد جامد ۳۰ الی ۴۰ کیلوگرم از این چسب به آن اضافه نمایید.

مشخصات فنی چسب نماسازی بتن
حلالیت: آب

حالت فیزیکی: مایع

شرایط و مدت نگهداری چسب نماسازی بتن
در بسته‌بندی اولیه و دربسته به دور از سرما و گرما به مدت یکسال

نکات ایمنی چسب نماسازی بتن
همانند سایر مواد شیمیایی، هنگام نگهداری و کار با این چسب دقت نموده تا از تماس با دهان، چشم و مواد غذایی پرهیز گردد و در صورت تماس احتمالی بلافاصله موضع را با آب فراوان شستشو دهیدمجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.