روش مصرف چسب کاشی پودری آب بند

  
ابتدا سطح زیرکار چسب کاشی پودری آب بند می بایست عاری از هرگونه چربی ، گرد و غبار ، ذرات سست یا رنگ قدیمی گردد .سپس سه حجم پودر را با یک حجم آب ترکیب نموده و عمل اختلاط را تا به دست آمدن خمیـری یـکنـواخت و هـمگـن ادامـه دهید و سرانجام خمیر چسب کاشی پودری آب بند آماده شده را به وسیله کاردک شیاردار روی سطح مورد اجرا  کشیده و کاشی را روی آن نصب نمایید . کاشی های نصب شد بر روی دیوار بعد از ۴۸ ساعت به استحکام نهایی خود می رسند وبعد از این مدت می توان بند کشی را شروع نمود و به فاصله دو روز پس از بندکشی سطح مورد نظر قابل استفاده است .

میزان مصرف چسب کاشی پودری آب بند
مقدار ۳ تا ۴ کیلوگرم از چسب کاشی پودری آب بند برای نصب ۱ متر مربع سرامیک ۲۰x 20 سانتی متری بر روی سطح صاف لازم میباشد.

مشخصات چسب کاشی پودری آب بند
حالت فیزیکی: پودر

رنگ : چسب کاشی پودری آب بند خاکستری رنگ می باشد .

وزن مخصوص: ۶۰/۱ گرم بر سانتیمتر مکعب

PH : 8

یون کلر: چسب کاشی پودری آب بند یون کلر ندارد .

شرایط نگهداری چسب کاشی پودری آب بند
چسب کاشی پودری آب بند به مدت یکسال در بسته بندی اولیه، دور از نم و رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید در دمای  ۱۰+  الی ۳۰+ درجه سانتی گراد.

نکات ایمنی چسب کاشی پودری آب بند
در صورت تماس چسب کاشی پودری آب بند با دست و یا چشم با آب شیرین شستشو شود.

در صورت تماس چسب کاشی پودری آب بند با دهان و بلعیده شدن به پزشک مراجعه شود.

چسب کاشی پودری آب بند آتشزا نیست.

به طور کل چسب کاشی پودری آب بند جزء مواد خطرساز و مضر برای سلامتی و محیط زیست نمی باشد.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.