روش مصرف چسب بلوک ساختمان

  
به میزان مورد نظر جهت دستیابی به غلظت معین آب را به مخلوط اضافه کرده و پس از ۵ دقیقه ملات چسب بلوک سیمانی آماده مصرف می باشد.

ملات آماده شده از چسب بلوک سیمانی به وسیله کاردک یا ماله برای پوشش سطح مورد نظر قابل اجرا می باشد.

برای استفاده بهتر از ملات آماده چسب بلوک سیمانی از ماله دندانه دار با عرض مساوی استفاده کنید. این روش یک سطح صاف و یکنواخت آماده جهت هر گونه پوشش (سرامیک، نرمه و غیره)یا کاشی کاری  را فراهم می کند.

ملات چسب بلوک سیمانی جهت استفاده در شرایط آب و هوایی گرم و خشک و آب و هوای معتدل طراحی شده است. جهت دستیابی به مطلوب ترین کیفیت توصیه می شود که ملات چسب بلوک سیمانی را در دمای حداقل ۱۰+ سانتیگراد استفاده نمایید. اگر دمای هوا کمتر از ۵ درجه سانتیگراد یا دمای بلوکها بین صفر تا ۱۰درجه سانتیگراد باشد، استفاده از آب گرم با دمای بیش از ۱۰ درجه سانتیگراد برای اختلاط ملات چسب بلوک سیمانی توصیه می شود.

میزان مصرف چسب بلوک سیمانی ۱۵ کیلوگرم برای پوشش یک متر مربع به ضخامت یک سانتی متر توصیه می گردد .

ملات چسب بلوک سیمانی در کیسه های ۲۵کیلوگرمی به صورت خشک و آماده و با بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و بر اساس دقیقترین استانداردهای روز تولید می گردد.

چسب بلوک سیمانی فقط به اندازه ۲ – ۳میلیمتر ملات جهت استفاده برای بلوک مورد نیاز می باشد. این لایه بسیار نازک چسب بلوک سیمانی از هدر رفتن دما جلوگیری و به نصب قطعات سرعت می بخشد.مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.