روش مصرف پودر آنی گیر بتن

  
درز را باید به صورت ۷ باز کنید و تمیز و پاک گردد به طوری که عاری از هرگونه مواد سست باشد. پر کردن درز با پودر آنی گیر بتن از سطوح شروع کنید و پس از پر کردن کامل درز آن را به سطح جانبی هم تراز نمایید.

نکات مهم: از آنجا که گیرش پودر آنی گیر بتن پس از مخلوط شدن با آب سریع انجام می‌گیرد آن مقدار از محصول پودر آنی گیر بتن را آماده کنید که در کمتر از ۲۰ ثانیه مصرف گردد.

حتی الامکان سعی شود اختلاط پودر آنی گیر بتن و آب با دست (و دستکش) انجام گردد.

میزان مصرف پودر آنی گیر بتن
میزان مصرف پودر آنی گیر بتن با توجه به ابعاد مقطع و محل نشت محاسبه می‌شود.

مشخصات فنی پودر آنی گیر بتن
حالت فیزیکی پودر آنی گیر بتن: پودر خاکستری

وزن مخصوص پودر آنی گیر بتن: g/cm3 1.16

وزن مخصوص خمیر حاصل از پودر آنی گیر بتن: g/cm31.19

زمان گیرش پودر آنی گیر بتن: حدود ۲۰ الی ۳۰ ثانیهمجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.