رنگ عایق

  
یکی از مهمترین ارکان ساختمان امروزی نمای خارجی است. سازندگان و طراحان به خوبی میدانند که نمای خارجی ساختمان علاوه بر زیبایی باید دارای بار مرده پایین، کیفیت بالا، عمر بالا، قابل شستشو بودن و تنفس باشد.

از طرفی یکی از دغدغه های ساکنین، سازندگان و طراحان ساختمانی نقاط پر بارش (مثل نواحی شمال کشور)، عایق کاری دیوار باران گیر ساختمان است که هم باظاهری زیبا نمای ساختمان را جلوه ای زیبا بخشد، و هم بتواند عایقی مناسب جهت حفاظت از سطح بارانگیر کند.

ما با بهره گیری از دانش روز اروپا توانستیم رنگ عایق را رایه کنیم،  نمای کاملی با ظرافت و زیبایی رنگ و مقاومت بالا در مقابل رطوبت ، با قابلیت تنفس، با سرعت اجرای بالا و در تنوع طرح و رنگ محصول جدید گروه آریا میباشد.

رنگ عایق با تمام این امتیازات با قیمتی کاملا رقابتی پا به عرصه میدان ساختمان امروز گذاشته تا ضمن برخورداری از زیبایی کیفیت و محافظت صددرصدی، نمای ساختمان شما را در مقابل باران و دیگر نزولات جوی حفظ نماید. دیگر باران های شلاقی، زاویه دار و میزان رطوبت شدید مشکلی لاینحل نیستند چرا که رنگ عایق گروه آریا با استانداردهای روز دنیا که به آن اشاره خواهیم کرد به کمک شما خواهد آمد.

برچسب‌ها: رنگ عایق, قابلیت تنفس, سرعت اجرای بالا, عایق کاری, نمای ساختمانمجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.