المجمع حکیمیان الصناعی   Hakimian industrial complex   مجتمع صنعتی حکیمیان

رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی جهت حفاظت از مخازن، سازه‌های دریایی و فلزی، عرشه کشتی، ادوات نظامی، خطوط لوله و …

رنگ اپوکسی پایه حلالی

رنگ آکریلیک پایه آب نما مناسب برای سطوح گچ، بتن، سیمان، ایرانیت، آردواز و ...

رنگ اپوکسی

بر اساس نوع هاردنر (سخت‌کننده) به دودسته پلی آمید و پلی آمین تقسیم می‌گردند. رنگ‌های اپوکسی با هاردنر پلی آمید عمدتاً دارای مقاومت مناسب در برابر شرایط جوی (Weather Resistance) و رنگ‌های اپوکسی با هاردنر پلی آمین به‌طور اخص در مقابل عوامل شیمیایی (Chemical Resistance) مقاومت بهتری از خود به نمایش می‌گذارند. این محصولات چسبندگی بسیار خوبی بر روی طیف وسیعی از سطوح ازجمله انواع فلزات، چوب، سیمان و سفال را دارا بوده و مقاومت‌های فیزیکی و شیمیایی عالی آن‌ها، گستره وسیع کاربرد این پوشش‌ها را سبب گردیده است. اطلاعات بیشتر از ویکیپدیا درباره انواع رنگها.

رنگ اپوکسی پایه حلالی

این رنگ‌ها در سه گروه آستری (با انواع پیگمنت‌های ضدخوردگی نظیر اکسید آهن، فسفات روی، کرومات روی و پودر روی (ZN))، رنگ‌های میانی و رنگ‌های رویه جهت حفاظت سازه‌های متنوع مانند: مخازن، سازه‌های دریایی و فلزی، عرشه کشتی‌ها، ادوات نظامی، خطوط لوله و … مورداستفاده قرار می‌گیرند.

همچنین بر روی آستری‌های اپوکسی، طیف وسیعی از رنگ‌های میانی و رویه از سایر گروه‌ها قابل‌استفاده است، اما سیستم کامل اپوکسی شامل آستری، رنگ میانی و رویه در برابر آزمون‌های مه نمکی و اتاقک رطوبت بیشتر از سایر سامانه‌ها مقاومت نشان می‌دهد.

ویژگی‌های رنگ اپوکسی

  • روکش سطوح در معرض نیروهای مکانیکی.
  • روکش سطوح در معرض نفوذ آب.
  • روکش سطوح صنعتی حساس به گردوغبار.
  • روکش سطوح در معرض خوردگی.
  • روکش سطوح بهداشتی و ضدباکتری.
  • روکش سطوح در مجاورت جریان‌های الکتریکی.
  • مقاوم به شرایط جوی، رطوبت و تغییر دما.
  • انعطاف‌پذیری و طول عمر بالا.

رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی مناسب صنایع خودروسازی، کاشی و سرامیک، صنایع غذایی و دارویی، بسته‌بندی، صنایع پتروشیمی، صنایع هواپیمایی و نظامی، کشتارگاه‌ها و … مقالات مرتبط با رنگ اپوکسی

تماس با ما

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی، محافظ نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ و ...

مجتمع صنعتی حکیمیان با توان بالقوه در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی سفید بام و عایق استخر، محافظ نما ساختمان، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ انعطاف پذیر … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند و این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.