رزین دیرگیر بتن

  
رزین دیرگیر بتن ماده ای است افزودنی با خاصیت دیرگیر کننده بر پایه لیگنوس ولفونات و فاقد کلراید.

ترکیب رزین دیرگیر بتن جھت استفاده در مناطق گرم و یا شرایط خاصی از بتن ریزی است که  نیاز به  تاخیر در گیرش اولیه و کاھش حرارت ھیدراسیون میباشد.

استفاده از رزین دیرگیر بتن در بتن ریزیھای حجیم، لازم است حرارت ھیدراسیون و گیرش بتن برای ایجاد پیوستگی در لایه ھای بعدی کنترل گردد.

کاربرد ھمزمان رزین دیرگیر بتن با دیگر مواد افزودنی در مخلوط بتن سازگاری دارد، بدین منظور، کلیه مواد افزودنی باید به صورت مجزا به مخلوط اضافه گردند و نباید قبل از افزودن با یکدیگر ترکیب شوند.

رزین دیرگیر بتن برای استفاده با انواع سیمان پرتلند، سیمان و مواد جایگزین سیمان نظیر و میکروسیلیس مناسب میباشد.

مزایای رزین دیرگیر بتن
رزین دیرگیر بتن امکان افزایش اسلامپ بتن به میزان ۵ تا ٧ واحد با حفظ نسبت آب به سیمان را فراهم می نماید .

استفاده از رزین دیرگیر بتن امکان حمل طولانی بتن بدون کاھش قابل ملاحظه اسلامپ را فرهم می نماید .

رزین دیرگیر بتن مناسب برای بتن ریزیھای پیوسته در سازه ھای خاصی که نیاز به تاخیر در گیرش اولیه دارند .

کاھش آب و افزایش زمان کارپذیری و اجرای آسانتر با استفاده از رزین دیرگیر بتن

کنترل گیرش توسط رزین دیرگیر بتن ، اجرای بتن با قالب لغزنده را بھبود بخشیده و رزین دیرگیر بتن از ایجاد اتصال سرد در بتن ریزیھای حجیم جلوگیری می نماید .

کاھش فضاھای خالی با استفاده از رزین دیرگیر بتن در نتیجه افزایش وزن مخصوص مناسب برای بتن ریزی در مناطق با آب و ھوای گرم و خشک

رزین دیرگیر بتن مناسب برای استفاده در بتن ریزیھایی که نیاز به تاخیر در گیرش اولیه دارند .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.