راهنمای خرید کفپوش

  
دنیای رو به جلوی امروزه ما را وادار نموده است که همواره و در همه جا به اطلاعات و منابع مهم مورد نیازمان ، دسترسی داشته باشیم  و بالطبع، شرکتهای تولیدی و بازرگانی به عنوان مظهر و منبع اطلاعاتی نیز  میبایست همواره در دسترس باشد. شاید بعنوان یک بیننده در هنگام مواجهه با خرید انواع کفپوش ها ، تنها فاکتور مهم در حهت خرید آن را قیمت آن بدانید ولی در مقام خریدار اوضاع کاملا تفاوت میکند. در این مرحله سعی داریم با معرفی ویژگی های یک کفپوش برتر به معرفی بهترین های حال حاضر ایران در رده های مختلف کاربردی و قیمتی بپردازم.

بازار کفپوشها آنچنان متنوع است که اگر قصد خرید کفپوش را دارید و هنوز چیزی را انتخاب نکرده اید به شما پیشنهاد میکنم اصلا و به هیچ وجه به بازار نروید چون کاملا در دریای  مدلهای مختلف از مارک های متنوع که غالبا وارداتی و از کشور چین هستند ؛ غافلگیر شده و غیر ممکن است انتخاب صحیحی را انجام بدهید.

برای راحتی انجام یک انتخاب مناسب می توانیم خریداران را از لحاظ انتظاری که از کفپوش خود دارند به ۴ دسته تقسیم کنم:

۱- افراد عادی که کفپوش را برای منازل مسکونی خود می خواهند . اینگونه افراد انتظاراتشان از کفپوش، به مواردی همچون زیبایی و نوآوری طرح کفپوشها برمیگردد(درصد بالائی از خریداران از این دسته هستند )

۲- انبوه سازان (که فلسفه فعالیت آنها اجرایی و نهایی نمودن پروژه های در دست ساخت می باشد) که برای اینگونه افراد تامین سریع و باصرفه مهمترین نیاز می باشد . ( شاخص اصلی خرید : تحویل سریع , قیمت مناسب )

۳- افرادی که فاکتور جدید بودن و تکنولوژیک بودن محصول اهمیت والایی برای آنها دارد . اینگونه مشتریان حساسیت چندانی نسبت به قیمت نداشته و کاربری و زیبایی محصول داشتن برند معتبر در اولویت معیارهای انتخاب آنان قرار دارد . (شاخص اصلی انتخاب : برند معتبر و کارایی بالا)

۴- افرادی که خواستار کفپوشی محکم و با دوام هستند . این گونه مشتریان در زمره مشتریان صنعتی آریا پوشش قرار می گیرند .( شاخص اصلی انتخاب : استحکام و پایداری )

شما می توانید متناسب با بودجه و حساسیت خود یکی از گروههای فوق الذکر را به عنوان گروه مبنا قرار داده و محصولات خود را با توجه به موارد ذیل انتخاب و خرید هوشمند خود را از این شرکت انجام دهید.

محصولات آریا پوشش برای گروه اول

مشتریانی که در جمله گروه اول قرار می گیرندچنانچه خواهان کفپوشهای pvc هستند می توانند کفپوشهای pvc طرح چوب که توسط این شرکت تولید می شوند را به عنوان کفپوش دلخواه خود قرار دهند . کفپوشهای طرح چوب آریا پوشش از جمله کفپوشهای زیبای این شرکت بوده که علاوه بر زیبایی طرح , فاکتور نوآوری در طرح را نیز به یدک می کشد . همچنین کفپوش pvc وارداتی آریا پوشش از شرکت LG ( آریا پوشش عاملیت این فروش کفپوشهای این شرکت را دارد ) نیز از جمله کفپوشهای pvc بوده که دارای انواع متنوع طرح بوده و از لحاظ شفافیت نیزبه سه دسته کفپوشهای براق , مات و متوسط دسته بندی نمود .

محصولات آریا پوشش برای گروه دوم

گروه دوم مشتریان انبوه سازانی هستند که به تحویل سریع و با صرفه محصول حساسیت بالایی دارند . بنابر این کفپوشهای تولیدی آریا پوشش که نسبت به محصولات وارداتی دارای قیمتهای رقابت پذیر هستند و این شرکت توانمدی تولید در ظرفیت بالا و همچنین تحویل سریع این نوع کفپوشها را دارد مناسب برای نیاز این گروه از مشتریان می باشد .

محصولات آریا پوشش برای گروه سوم

کفپوشهای وارداتی آریا پوشش همچون کفپوشهای LG و کفپوششهای رویال فلور مالزی و PATT ایتالیا از جمله کفپوشهای با کیفیت بسیار بالا بوده که مناسب برای گروه سوم مشتریان می باشند . این کفپوشها علاوه بر زیبایی و نوآوری در طرح دارای طول عمر بالایی بوده و گارانتی ۱۰ ساله آریا پوشش بیانگر هیمن موضوع می باشد .

محصولات آریا پوشش برای گروه چهارم

کفپوشها را از یک جنبه می توان متناسب با کلاس تردد دسته بندی نمود . مطابق این دسته بندی کلاس تردد کفپوشهای آریا پوشش به ۵ دسته ذیل تقسیم می شوند :

کفپوشهای با کلاس تردد AC1
کفپوشهای با کلاس تردد AC2
کفپوشهای با کلاس تردد AC3
کفپوشهای با کلاس تردد AC4
کفپوشهای با کلاس تردد AC5

برای مشتریان گروه چهارم که نسبت به کلاس تردد و استحکام حساسیت بالایی دارند ، کفپوشهای طرح سرامیک آریا پوشش که قابلیت دوام تا حدود ۴ تن را دارند بسیار مناسب می باشد . این کفپوشها علاوه بر زیبایی و تنوع طرح دارای استحکام و دوام عالی می باشند .مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.