کفپوش ورزشی پلی یورتان

المجمع حکیمیان الصناعی   Hakimian industrial complex   مجتمع صنعتی حکیمیان

کفپوش ورزشی پلی یورتان

کفپوش ورزشی پلی یورتان انتخاب اول در فضاهای باز و سالن‌های ورزشی

کفپوش ورزشی (سالنی)

قابل اجرا در محیط‌های باز و سالن‌های چندمنظوره ورزشی و زمین بازی کودکان

کفپوش پلی یورتان

کفپوش دوجزئی بر پایه پلی یورتان است که به‌عنوان یک کفپوش استاندارد و بدون درز به‌صورت یکپارچه بروی سطح سالن‌های ورزشی طراحی و اجرا می‌گردد.

کفپوش پلی یورتان ورزشی و سالنی به دلیل دارا بودن استانداردهای لازم و استفاده از مواد گرانول لاستیکی در اجرا، آن را به‌عنوان گزینه اول انتخاب در فضاهای باز و سالن‌های ورزشی کرده است. کفپوش پلی یورتان ورزشی در رنگ‌های مختلف با شفافیت و جلای بالا, محیط را بسیار زیبا و آرامش‌بخش می‌کند.

کفپوش ورزشی (سالنی)

خصوصیات فنی کفپوش پلی یورتان مانند مقاومت زیاد در برابر سایش و قابلیت اجرا در فضاهای باز و سرپوشیده و مقاوم در مقابل شرایط جوی آن را در رده مناسب‌ترین کفپوش‌ها برای محیط‌های ورزشی، تجاری، آموزشی، مکان‌های تفریحی، ویلاهای شخصی و پارکینگ‌ها قرار می‌دهد.

ضمناً از الاستیسیته و انعطاف‌پذیری نسبی نیز برخوردار است که این خصوصیت کفپوش پلی یورتان را به گزینه مناسب جهت اماکن ورزشی تبدیل می‌کند.

ویژگی‌های کفپوش ورزشی

  • ضد لغزش با بالاترین میزان نیروی جذب ضربه.
  • قابل اجرا در محیط‌های باز و سالن‌های ورزشی.
  • مقاوم به سایش، آتش و نیروهای دینامیکی و استاتیکی.
  • بدون نیاز به درز انبساط.
  • کاملا بهداشتی و عدم جذب آلودگی‌.
  • امکان خط‌کشی بر روی کفپوش.
  • اجرا روی سطوح فلزی، بتنی، سنگی، اسفالت، چوبی و …
  • مقاوم به اسید، روغن، بنزین، گازوئیل و شوینده‌ها.
  • نظافت، نگهداری و تعمیرات آسان و ارزان.

کفپوش ورزشی پلی یورتان

مناسب‌ترین کفپوش برای محیط‌های ورزشی، تجاری، آموزشی، مکان‌های تفریحی، ویلاهای شخصی و … مقالات مرتبط با کفپوش ورزشی پلی یورتان

تماس با ما

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی، محافظ نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ و ...

مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.

09122939909

09133739809

03535218349

Info@Epoxi.Info

کاتالوگ

اطلاعات فنی