عایق پلی یورتان بام و استخر

المجمع حکیمیان الصناعی   Hakimian industrial complex   مجتمع صنعتی حکیمیان

عایق پلی یورتان بام و استخر

یک باغ سرسبز (روف گاردن) در پشت بام ساختمان شما

عایق پلی یورتان بام و استخر

بهترین عایق و مناسب‌ترین گزینه برای آب‌بندی پشت‌بام

عایق پلی یورتان بام و استخر

عایق پلی یورتان بام و استخر عایقی از رزین‌های الاستومری پلی اورتان انعطاف‌پذیر با چسبندگی بالا، مقاوم به سرمای شدید و اشعه UV خورشید که ضمن کاربرد در Roof Garden (باغ بام سبز) در استخرهای سیمانی و استخرهایی که کاشی شده‌ ولی آب‌بند نمی‌باشند نیز کاربرد دارند. انتخاب بهترین عایق برای آب‌بندی پشت‌بام شرط اصلی برای داشتن یک باغ سرسبز در بام ساختمان است که اگر درست انتخاب نشود سبب نشت آب به سقف ساختمان شده و صدمه ایجاد می‌کند.

عایق رطوبتی پلی یورتان

عایق رطوبتی پلی یورتان بام و استخر به‌صورت ۲ جزئی تولید می‌شود و با غلظت‌های متغیر که می‌تواند در ضخامت‌های متفاوت اجرا کرد و به عبارت دیگر تا کمتر از ۵۰۰ گرم بر هر مترمربع نیز ممکن است استفاده گردد و سقف مصرف بر اساس عمق و اندازه استخر یا بام مشخص می‌شود.

عایق رطوبتی پلی یورتان برای ایجاد باغ سبز (روف گاردن) در پشت بام ساختمان.

کاربرد عایق پلی یورتان

  • پوشش ضدآب و ضد ریشه پلیمری
  • قابلیت کشسانی و انعطاف‌پذیری بالا
  • طول عمر بالا در ضخامت‌های متفاوت
  • استفاده از چشم‌انداز شهر در فضای سبز و دل‌نشین
  • عایق‌بندی بام، استخر، آب‌نما، سونا، جکوزی و …
  • فضای سبز عمودی (دیوار سبز)
  • در رنگ‌های آبی، سفید شیری، کرم و طوسی و …

عایق پلی یورتان بام و استخر

انتخاب بهترین عایق برای آب‌بندی پشت‌بام شرط اصلی برای داشتن یک باغ سرسبز (روف گاردن) در بام ساختمان است. مقالات مرتبط با عایق پلی یورتان بام و استخر

تماس با ما

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگ صنعتی و ساختمانی، عایق رطوبتی، محافظ نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی، ورق سنگ و ...

مجتمع صنعتی حکیمیان با توجه به توان بالقوه خود در تولید انواع کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان، رنگهای صنعتی و دکوراتیو ساختمانی، عایق رطوبتی بام (سفید) و عایق رطوبتی استخر (آبی)، محافظ نمای ساختمان و جلا دهنده نما، چسب و گروت، کاهگل مصنوعی (پلیمری)، ورق سنگ انعطاف پذیر و … و از سویی اجرای آنها با قیمت مناسب و کیفیت برتر شروع به فعالیت گسترده در منطقه مرکزی ایران نموده است. شرکت صنعتی حکیمیان که با فلسفه “یک جایگزین واقعی” به صنعت وارد شده است. این شرکت یک دهه سابقه موفق خود را مرهون تجربه و تعهد به ابتکار و کیفیت می‌داند، این عوامل سبب اعتماد مشتری گردیده است. مجتمع صنعتی حکیمیان به صورت مستمر برای تولید محصولات ابتکاری، تکنیکهای مونتاژ، توسعه پلیمرها، محصولات و سیستم های پیوندی تلاش می‌کند تا پاسخگوی تمامی نیازهای متقاضیان خود باشد. هدف کلان این مجموعه تولید محصولات به روز دنیا می‌باشد و در هدف میان مدت خود توسعه و افزایش ظرفیت تولید و افزایش سهم بازار است و هدف نهایی کسب سهم قابل ملاحظه در بازار کشورهای همجوار می‌باشد.

09122939909

09133739809

03535218349

Info@Epoxi.Info

کاتالوگ

اطلاعات فنی